Vergelijking alle scenario's vs. Volvo V40 D2 behouden · Berekend: 15 mei 2026 · Zonder opportuniteitskosten · Bijgewerkte restwaarden
Per post staat aangegeven hoe het getal te verifiëren is. Klik op "▶ Zo verifieer je dit" voor stap-voor-stap instructies. Alle energieberekeningen zijn overgenomen uit ioniq-TCO-startpunt.md (∑ eigen berekening op basis van tarieven, productieprofielen en weekpatroon).
| Post | Waarde | Bron | Formule / toelichting |
|---|---|---|---|
| Vraagprijs | € 32.885 | ↗ herwers.nl | Advertentieprijs mei 2026; BTW-aftrekbaar (privékoper: niet relevant) |
| Catalogusprijs nieuw | € 55.995 | ↗ RDW open data |
RDW dataset m9d7-ebf2, veld catalogusprijs, kenteken KHG01T
|
| Massa | 1.910 kg | ↗ RDW open data |
RDW veld massa_ledig_voertuig = 1910 kg. Relevant voor MRB-berekening.
|
| Datum eerste toelating | 09-02-2023 | ↗ RDW open data | RDW veld datum_eerste_toelating. Auto is in mei 2026 precies 3 jaar & 3 maanden oud. |
| Datum tenaamstelling | 01-05-2026 | ↗ RDW open data | Eerste eigenaarswisseling = datum waarop de berekening ingaat. |
| SOH accu | 100% | 📋 Herwers accutest | Accutest-certificaat aanwezig (zie advertentie). Vraag het document op bij aankoop. |
| APK vervaldatum | 09-02-2027 | ↗ RDW open data |
Vanaf 2027 jaarlijkse APK (auto ouder dan 4 jaar). Kosten: ~€ 50–80/keuring.
|
| Aanname | Waarde | Bron & redenering |
|---|---|---|
| Methode | % van catalogusprijs nieuw |
Benchmark: Peugeot iOn gekocht voor € 7.000 na 12 jaar = 23% van nieuwprijs € 30.000.
↗ kia-ev.html §restwaarde
|
| Accudegradatie | ~2,3%/jaar gemiddeld |
Recurrent 2024 onderzoek: gemiddelde EV-degradatie. Hyundai IONIQ staat bekend als bovengemiddeld.
↗ Recurrent 2024 Na 13 jaar bij 2,3%: 100% − (13×2,3%) = ~70% SOH resterend. Batterijgarantie: 8 jr / 160.000 km. |
| Restwaarde 10 jr (basis) | € 11.200 |
∑ 20% × €55.995 = €11.199 ≈ €11.200 Iets conservatiever dan iOn-benchmark (23%) vanwege hogere km-stand (275k vs ~200k). |
| Restwaarde 15 jr (basis) | € 7.300 |
∑ 13% × €55.995 = €7.279 ≈ €7.300 Auto is 18 jaar, ~375.000 km. Vergelijkbaar met huidige leeftijd Peugeot iOn (2009–2026). |
| Post | Waarde | Bron | Toelichting |
|---|---|---|---|
| Kortingsschema EV |
2026–2028: 70% 2029: 75% 2030+: 100% |
↗ Belastingdienst 2026 |
Van het "gewone tarief" (benzine-equivalent + provinciale opcenten).
Procenten bevestigd via belastingdienst.nl/mrb-2026.
Grote sprong per 1-1-2026: van 25% (2025) → 70%. |
| Opcenten Gelderland | Van toepassing op EV | ↗ Rijksoverheid | EV's zijn géén uitzondering op provinciale opcenten. Gelderland is een hogere-opcenten-provincie. |
| Geschat bedrag 2026–2028 ~ schatting | ± € 85–100/mnd | ∑ berekend |
Basis: benzine-equivalent ~1.900 kg Gelderland ≈ €120–145/mnd (nationaal + opcenten) × 70% ≈ €85–102/mnd.
Verifieer dit zelf — zie hieronder.
Stap-voor-stap verificatie MRB IONIQ 5 in Gelderland:
Noteer het bedrag dat je vindt en vervang de schatting in deze berekening. |
Tijdlijn MRB per jaar (schattingsbasis € 93/mnd bij 100% tarief)
Schatting basis 100%-tarief: benzine 1.900 kg Gelderland ~€133/mnd × 70% = €93/mnd als 100%-equivalent. Vergelijk V40 D2 diesel 1.200 kg Gelderland: € 163/mnd 📏 huidig V40-kenteken 87-ZDV-8
Gemiddeld 10 jaar (∑): (32 × €65 + 12 × €70 + 76 × €93) ÷ 120 = €80/mnd Gemiddeld 15 jaar (∑): (32 × €65 + 12 × €70 + 136 × €93) ÷ 180 = €86/mnd
| Post | Bedrag | Bron | Toelichting & verificatie |
|---|---|---|---|
| Wallbox 11 kW | € 1.200 | 📋 marktgemiddelde |
Inclusief installatie. Bandbreedte €800–€1.600 afhankelijk van installateur en aansluitafstand.
|
| Overdrachtskosten | € 300 | ∑ schatting | Kentekenwijziging (RDW: €43,30), eventueel BOVAG-overdracht, kleine bijkomende kosten. |
| Verzekering — allrisk | € 120/mnd | ~ marktschatting |
Geldig t/m 09-02-2028 (fabrieksgarantie). Daarna WA+ (zie hieronder).
|
| Verzekering — WA+ | € 80/mnd | ~ marktschatting | Vanaf garantie-einde feb 2028. Auto is dan ~5 jaar oud en goedkoper om te verzekeren. |
| Onderhoud — EV service | € 200/jaar | 📋 Hyundai dealerprijs |
Jaarlijkse EV-onderhoudsbeurt (vloeistoffen, remmen, APK keuring). Geen olieverversing.
|
| Onderhoud — banden | € 200/jaar | ∑ berekend |
∑ Set 4× banden €600 (19" EV-spec) ÷ 3 jaar = €200/jaar EV-banden slijten sneller door extra gewicht (1.910 kg). Verwacht 50.000–60.000 km per stel. |
| Totaal onderhoud | € 450/jaar = € 37/mnd | ∑ berekend |
∑ €200 service + €200 banden + €50 overig = €450/jaar Vergelijk V40 D2: € 102/mnd (hogere reparatierisico's bij 290.000+ km). |
| Energiekosten scenario's | € 94–156/mnd | ∑ ioniq-TCO-startpunt.md | Volledig uitgewerkt in startpunt-document op basis van weekpatroon, zonnepanelen, tarieven. Zie sectie Scenario's hieronder voor details per scenario. |
Restwaarde na 10 jaar: € 11.200 (∑ 20% × €55.995). Geen opportuniteitskosten (v2-keuze). MRB-gemiddelde: ~ € 80/mnd (verificeer via Belastingdienst-calculator).
| Kostenpost | V40 | Sc. A | Sc. B | Sc. C | Sc. D | Berekening (Sc. A als voorbeeld) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijving | — | € 193 | € 197 | € 252 | € 255 | (€34.385 − €11.200) ÷ 120 mnd |
| MRB ~ | € 163 | € 80 | € 80 | € 80 | € 80 | tijdlijn 70%→100%, Gelderland — schatting, verifieer! |
| Verzekering | € 60 | € 88 | € 88 | € 88 | € 88 | (24×€120 + 96×€80) ÷ 120 |
| Onderhoud | € 102 | € 37 | € 37 | € 37 | € 37 | €450/jr ÷ 12 |
| Risicobuffer reparaties | € 83 | — | — | — | — | EV heeft dit niet nodig |
| Brandstof diesel | € 211 | — | — | — | — | 1.100 L × €2,30 ÷ 12 |
| Energie (IONIQ5 + iOn + huis) | € 75 (iOn+huis) | € 156 | € 156 | € 113 | € 94 | €1.873/jr ÷ 12 (Sc. A) · zie startpunt.md |
| TOTAAL / maand | € 694 | € 554 | € 558 | € 570 | € 554 | |
| 10-JAARS TOTAAL | € 83.280 | € 66.480 | € 66.960 | € 68.400 | € 66.480 | |
| Voordeel vs V40 | — | − €16.800 ▼ €140/mnd |
− €16.320 ▼ €136/mnd |
− €14.880 ▼ €124/mnd |
− €16.800 ▼ €140/mnd |
Restwaarde na 15 jaar: € 7.300 (∑ 13% × €55.995). Geen opportuniteitskosten. MRB-gemiddelde: ~ € 86/mnd (meer jaren vol tarief na 2030).
| Kostenpost | V40 | Sc. A | Sc. B | Sc. C | Sc. D | Berekening (Sc. A als voorbeeld) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijving | — | € 151 | € 153 | € 190 | € 192 | (€34.385 − €7.300) ÷ 180 mnd |
| MRB ~ | € 163 | € 86 | € 86 | € 86 | € 86 | meer jaren vol tarief na 2030 — schatting |
| Verzekering | € 60 | € 85 | € 85 | € 85 | € 85 | (24×€120 + 156×€80) ÷ 180 |
| Onderhoud | € 102 | € 37 | € 37 | € 37 | € 37 | €450/jr ÷ 12 |
| Risicobuffer reparaties | € 92 | — | — | — | — | EV heeft dit niet nodig |
| Brandstof diesel | € 211 | — | — | — | — | 1.100 L × €2,30 ÷ 12 |
| Energie (IONIQ5 + iOn + huis) | € 75 (iOn+huis) | € 156 | € 156 | € 113 | € 94 | €1.873/jr ÷ 12 (Sc. A) · zie startpunt.md |
| TOTAAL / maand | € 703 | € 515 | € 517 | € 511 | € 494 | |
| 15-JAARS TOTAAL | € 126.540 | € 92.700 | € 93.060 | € 91.980 | € 88.920 | |
| Voordeel vs V40 | — | − €33.840 ▼ €188/mnd |
− €33.480 ▼ €186/mnd |
− €34.560 ▼ €192/mnd |
− €37.620 ▼ €209/mnd |
Toont hoe de kosten per post werkelijk variëren per jaar. Afschrijving is lineair gelijk; MRB en verzekering variëren.
| Jaar | Afschr/mnd | MRB/mnd ~ | Verzekering/mnd | Onderhoud/mnd | Energie/mnd | Totaal/mnd | Notitie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garantiefase (allrisk verzekering) | |||||||
| 2026 (8mnd) | € 193 | € 65 | € 120 | € 37 | € 156 | € 571 | 70% MRB · allrisk |
| 2027 | € 193 | € 65 | € 120 | € 37 | € 156 | € 571 | 70% MRB · allrisk · APK feb |
| Post-garantie (WA+ verzekering vanaf feb 2028) | |||||||
| 2028 | € 193 | € 65 | € 80 | € 37 | € 156 | € 531 | 70% MRB · WA+ v.a. feb |
| 2029 | € 193 | € 70 | € 80 | € 37 | € 156 | € 536 | 75% MRB |
| Vol tarief MRB (2030+) | |||||||
| 2030 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | 100% MRB |
| 2031 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | |
| 2032 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | |
| 2033 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | |
| 2034 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | |
| 2035 | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | |
| 2036 (4mnd) | € 193 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 559 | Einde 10-jr periode |
| Gemiddeld 10jr | € 193 | € 80 | € 88 | € 37 | € 156 | € 554 | ∑ gewogen gemiddeld |
| Verlengde periode 11–15 jaar | |||||||
| 2037–2041 | € 151 | € 93 | € 80 | € 37 | € 156 | € 517 | Lagere afschrijving (15jr basis) |
| Gemiddeld 15jr | € 151 | € 86 | € 85 | € 37 | € 156 | € 515 | ∑ gewogen gemiddeld |
Maandkosten — 10jr vs 15jr per scenario
Totaalkosten — 10jr vs 15jr
Kostenverdeling per component — 10jr gemiddeld per scenario
| Post | v1 | v2 | Effect |
|---|---|---|---|
| Opportuniteitskosten | € 66/mnd (4%) | € 0 (niet meegenomen) | −€66/mnd (goedkoper) |
| Restwaarde 10 jaar | € 5.000 | € 11.200 (20% van €55.995) | −€51/mnd (goedkoper) |
| Restwaarde 15 jaar | € 2.000 | € 7.300 (13% van €55.995) | −€29/mnd (goedkoper) |
| MRB-schatting | € 75/mnd gem. (10jr) | € 80/mnd gem. (10jr) | +€5/mnd (duurder) |
| Bron catalogusprijs | Onbekend / niet gebruikt | RDW open data: €55.995 | Meer herleidbaar |
| Massa | Geschat ~2.000 kg | RDW: 1.910 kg | Meer nauwkeurig |
| Netto effect Sc. A (10jr) | € 667/mnd | € 554/mnd | −€113/mnd gunstiger |